Emo.Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk emoların buluştuğu tek adres

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sei ktillein shözlei

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Admin
Admin
1 2
qmze
3 4

Rep Puanı:684 Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 684 Nerden : Kişisel İleti : EmocuYuz Biz!
Sei ktillein shözlei Vide
MesajKonu: Sei ktillein shözlei Sei ktillein shözlei Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 6:27 pm

Seri KatiLLerin sözLeri. .(:[b][i][u]

-"Fahişeleri öldürmek bende saplantı olmuştu. Kendimi durduramıyordum. Uyuşturucu gibiydi." (Peter Sutcliffe)

-"Ben sadece sokakları temizliyordum." (Peter Sutcliffe)

-"İnsanlar kurtçuklara benzer. Küçük, kör ve değersiz." (David Smith)

-"Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır." (John Christie)

-"Ölümlere sebep olan rüyalar üretiyordum, benim suçum buydu." (Dennis Nilsen)

-"İnsanların dikkatini çekecek ve dünyayı ayağa kaldıracak bir suç işlemek istiyordum." (Susan Atkins)

-"Ben kimseyi öldürmedim, kimseyi öldürtmedim, bıçaklarıyla üzerinize gelen çocuklar, onlar sizin çocuklarınız, onlara ben öğretmedim. Siz öğrettiniz." (Charles Manson)

-"Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz." (Charles Manson)

-"Bana kadın düşmanı olarak hitap etmeniz beni derinden yaralıyor. Değilim, ben bir canavarım. Ben Sam’ın oğluyum. Ben küçük yaramaz bir çocuğum." (David Berkowitz)

-"Onları incitmek istemedim. Onları sadece öldürmek istedim." (David Berkowitz)

-"Ben hasta bir insanım bunu biliyorum. Normal biri benim yaptıklarımı nasıl yapabilir? Sanki içimde başka biri var gibiydi." (Albert de Salvo)

-"Fahişeleri öldürmek istemedim, fahişeleri severim." (Albert de Salvo)

-"Belki bir parça tuhafım." (George Joseph Smith)

-"Bir palyaço bile katil olabilir." (John Wayne Gacy)

-"Disneyland’da görüşürüz." (John Wayne Gacy)

-"Her insanın kendi zevkleri vardır. Benimkide cesetler." (Henry Blot)

-"20 kişiyi öldürdüm. Kanı severim." (Richard Ramirez)

-"Zamanımı gerçekten boşa harcadım." (Jeffrey Dahmer)

Son sözleri (cellâdına) -"Acele et. Sen etrafta ahmakça dolaşırken, ben bir düzine adamı asardım." (Carl Panzram)

-"Yaşayan bedenindeki soluğu hissediyorsun. Onların gözlerine bakıyorsun. Bu pozisyondaki insan tanrıdır." (Ted Bundy)

-"Yaşama ve ölüme hükmetmek istiyorum." (Ted Bundy)

-"Bir insanın ölüm ve yaşamına karar verebilme gücünden daha büyük ne olabilir ki?"" (Ted Bundy)
http://emo-tr.yetkinforum.com

Sei ktillein shözlei

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası