Emo.Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk emoların buluştuğu tek adres

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir AnLık Kin..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Admin
Admin
1 2
qmze
3 4

Rep Puanı:684 Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 684 Nerden : Kişisel İleti : EmocuYuz Biz!
Bir AnLık Kin.. Vide
MesajKonu: Bir AnLık Kin.. Bir AnLık Kin.. Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 6:32 pm

Damarlarımdan akan kanı hissede biliyorum sadece bakıyorum ve Dalıyorum her zamanki gibi yine gece oldu ve gine odamda tek başımayım ve düşünüyorum Neden niçin….
Bu sorularımın cevaplarını bulmak için
Kimi deli der bana kimi ise yorum yapamaz bana
Sıkıldım artık her şeyden insanlardan yeniliklerden Tv deki maymunlardan herkez hayatın seline kaptırmış kendini Bilmediği bir yolda ilerliyor ne olduğunu yada ne olucağını kimse bilmiyor bendemi öyle olucam bak yine odamdayım ve yalnızım gine sadece anılarım ve ben bir acı saplanıyor yüreğime tarifi olmayan bir acı tatlı bir tebessüm ediyorum sadece neden mi..! bende bilmiyorum alışmaya başladım herhalde kendi kendime şu sual i soruyorum peki neden…..! açıklayamadığım duygular içerisindeyim kendimi sadece müziklerde buluyorum Sen yokken şizofren bir insan gibi hissediyorum kendimi Bileklerimi kesmek istiyorum yağmurun altında saatlerce dolaşmak deli gibi bağırmak istiyorum ama yapamıyorum kelimeler boğazımda düğümlendi bu halime şükretmeliyimmi yoksa beni bu hale getirene lanet mi etmeliyim……
http://emo-tr.yetkinforum.com

Bir AnLık Kin..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası