Emo.Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk emoların buluştuğu tek adres

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma......

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Admin
Admin
1 2
qmze
3 4

Rep Puanı:684 Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 684 Nerden : Kişisel İleti : EmocuYuz Biz!
Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma...... Vide
MesajKonu: Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma...... Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma...... Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 2:44 pm

Öncelikle bir PayPal hesabı açıyoruz. Paypal hesabı almak için http://www.paypal.com/ (Kredi kartı girmek zorunda değilsiniz) adresine girip SignUp’a tıklıyoruz. Ülkemizi seçip “Personal Account”a tıklıyoruz. Karşımıza çıkan formu dolduruyoruz. Formu doldururken bilgilerinizi ister doğru yazın ister sallayın. Ama e-mail adresini doğru yazmanız önemli. İkinci aşama olan kredi kartı bilgilerine gelince PayPal logosuna tıklayarak kayıttan çıkıyoruz. Sayfanın sağ tarafında “ToDo List” yazan yerdeki linke tıklıyoruz ve mailimize aktivasyon linki gönderiliyor. Maildeki linke tıklayıp karşımıza çıkan sayfada şifremizi giriyoruz ve artık bir PayPal hesabımız var.

Şimdi para kaynağımız olan reklam sitesine üye olma kısmına geldik. http://adbux.org/?r=SingleTramp karşımıza çıkan sayfanın altındaki JoinNow linkine tıklıyoruz. Karşımıza çıkan formu dolduruyoruz. Paypal hesabını seçip hesap adı olarak email adresimizi yazıyoruz.Email adresimize mutlaka Paypale kayıt olurken kullandığımız email adresini yazıyoruz. Gönderilen aktivasyon mailindeki linke tıklayarak hesabımızı aktive ediyoruz. Şimdi adbux hesabımız da tamam.

Artık sıra geldi para kazanmaya. MyAdbux linkine tıklayarak kullanıcı adı ve şifremizi girip login oluyoruz. Incentivies linkinin altından BrowseAds’e tıklıyoruz. Karşımıza çıkan bütün linklere sırayla tıklıyoruz. Açılan sayfaların üstündeki sayaç sıfıra kadar sayıp “ Done $” yazısı çıktığında işlem tamamdır sayfaları kapatabiliriz. Hergün bu linklere tıklayarak para kazanıyoruz. Hesabımızdaki para miktarı 5 $ ı aştıktan sonra parayı paypal hesabımıza aktarabiliriz.

Hesabımızdaki para miktarını görmek için MyStats’a tıklıyoruz. Parayı paypal’e aktarmak için CashOut’a tıklıyoruz, sonra Convert to Cash via PayPal linkine tıklıyoruz. Ve kazandığımız para paypal hesabımıza yatmış oluyor.

Bu parayla ne mi yapabiliriz? Her şeyi. Ben Rapidshare Premium şifresi almak için kullanıyorum. Bu yöntemle yaklaşık iki haftada bir aylık rapidshare üyelik ücretini kazanıyorum. Dolayısıyla kredi kartımı hiç işe karıştırmadan tamamen yasal yollarla rapidshare şifresi alıyor ve gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Eğer rapidshare şifreniz varsa sizde başka sitelere üye olmak için kullanabilirsiniz.
http://emo-tr.yetkinforum.com

Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma......

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası