Emo.Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk emoların buluştuğu tek adres

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

shéqiL nicqLér 5

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Admin
Admin
1 2
ém0cu*qirL
3 4

Rep Puanı:134 Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 134 Nerden : éwDén xD Kişisel İleti : ém0cu qirL xD
shéqiL nicqLér 5 Vide
MesajKonu: shéqiL nicqLér 5 shéqiL nicqLér 5 Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 4:17 pm

+ ßn isTemesemde HayaT haLa Devam £diyor ve
zamaN haLa Su GiBi akıyOr.ve ßen kısırdöngü bi oyunun içindeym,LeveL aTLadımmı Hiç ßiLmiyorM
PuanLarım siLindi ve gaLiba JeTonumda ßiTti
Oyun ne kadar devam eder ßiLmiyorm ama
ßn GameOver oLmasını bekLiyorm!!+

Bazen Ciddi,bazen Sakaci..Bazen Duygusal,bazen dertli..Bazen gicik,bazen güzel..Bazen Suskun,bazen geveze..Bazen Deli,bazen Catlak.. Ama herdaim MANYAK !

...::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::...
...::: Adamına göre olamadığım için midir ? :::...
...::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::...
...::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::...
aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!
ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé...!!!...
siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..
BeNDeYDiN NeFeS GiBi, SeNDeYDiM HeVeS GiBi, ALLAH KaHReTSiN SeNiN GiBi SeVeNLeRi!!!!!!!!!
….En yakın bildiğim vefasız çıktı, beni DÜŞMAN değilde dostlarım yıktı….
Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????
Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...»
£y İ$T@NßUL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden... Verme istemem!.. ßırak!.. Üstü kalsın!.. aLacağım yok senden...
BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK. ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele
>((((yaşayabilmek kurduğum en büyük hayal))))<
[[...YÜREGIN VARSA GEL,,SEVGIN VARSA GEL,,HASRETIN VARSA GEL..SEVEN INSAN TANIMAZ ENGEL...]]
..][..®uHuMDaN BaŞKa DoSTuM oLMaDı,,Ve De®DiMi DiNLeYeN SaDeCe GöNLüm Va®Dı..][..
SaHiLe oTuRmUs DeNiZe bAkAn sIgArAyI TuTuP TeRs yAkAn YaKaSıZ GoMlEgE kırAvAt TaKaN BiR AsIk gOrUrSeN bEnİ HaTıRlA
http://www.grup-hepsiciler.forumn.biz

Admin
Admin
1 2
qmze
3 4

Rep Puanı:684 Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 684 Nerden : Kişisel İleti : EmocuYuz Biz!
shéqiL nicqLér 5 Vide
MesajKonu: Geri: shéqiL nicqLér 5 shéqiL nicqLér 5 Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 4:47 pm

tşkler
http://emo-tr.yetkinforum.com

Admin
Admin
1 2
ém0cu*qirL
3 4

Rep Puanı:134 Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 134 Nerden : éwDén xD Kişisel İleti : ém0cu qirL xD
shéqiL nicqLér 5 Vide
MesajKonu: Geri: shéqiL nicqLér 5 shéqiL nicqLér 5 Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 5:34 pm

önemsizz
http://www.grup-hepsiciler.forumn.biz

shéqiL nicqLér 5

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası