Emo.Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk emoların buluştuğu tek adres

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GÖKHAN DİZİLERİN ARANILAN YÜZÜ OLDU

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Admin
Admin
1 2
ém0cu*qirL
3 4

Rep Puanı:134 Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 134 Nerden : éwDén xD Kişisel İleti : ém0cu qirL xD
GÖKHAN DİZİLERİN ARANILAN YÜZÜ OLDU Vide
MesajKonu: GÖKHAN DİZİLERİN ARANILAN YÜZÜ OLDU GÖKHAN DİZİLERİN ARANILAN YÜZÜ OLDU Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 3:49 pm

Şarkıcı Gökhan Özen, Bu Yaz Ekranda Olması İçin Önemli Dizilerden Teklif Üstüne Teklif Aldı.

ŞARKICI Gökhan Özen, BU YAZ EKRANDA OLMASI İÇİN ÖNEMLİ DİZİLERDEN TEKLİF ÜSTÜNE TEKLİF ALDI.

'Sevda Çiçeği' ile 'Yalan Dünya' dizileri ile oyunculuktaki başarısını gözler önüne seren Gökhan Özen'e teklif yağıyor.

Gökhan Özen'in rol aldığı dizilerin reytinglerde ilk sıralarda yer alması yapımcıların ve Tv kanallarının ilgisini çekiyor. Yapımcılar, Gökhan Özen'i yeni yayın döneminde rol alması için ikna etmeye çalışıyorlar.

Bu yaz dönemi için son üç ay içinde on senaryo okuyan ve şu anda da yayında olan dizilerin çoğundan teklif alan ama yaz değil ,yeni sezonda dizi yapmak istediğini söyleyen Gökhan Özen, 'Yaz sezonu için güzel dizi senaryoları okudum ama ben bu sene yeni yayın döneminde olmak ve sevenlerimle orada buluşmak istiyorum. Bu kararı almamda yeni maxi single' ım "Bize Aşk Lazım" ın çalışmaları ve yoğun yaz konser programı etkili oldu. Müzik ve oyunculuk kariyerim arasındaki dengeyi kurmak adına bu yazı sadece albüm ve konserlerime ayırmak istedim. Ama kıs sezonu için içime gerçekten sinen bir senaryo olursa sevenlerime sürprizlerim olabilir' diyor.
http://www.grup-hepsiciler.forumn.biz

GÖKHAN DİZİLERİN ARANILAN YÜZÜ OLDU

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası