Emo.Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk emoların buluştuğu tek adres

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TATLISES'TEN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Admin
Admin
1 2
ém0cu*qirL
3 4

Rep Puanı:134 Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 134 Nerden : éwDén xD Kişisel İleti : ém0cu qirL xD
TATLISES'TEN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR Vide
MesajKonu: TATLISES'TEN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR TATLISES'TEN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 3:48 pm

Karizmatik Olmaya Özen Gösteririm. Her Erkek Gibi Belli Ölçülerde Bakım Yaptırırım. İddia Edildiği Gibi Yüzümde Botoks Yok. Kırmızı Urfa Biberi Yiyerek Sağlıklı ve Zinde Kalıyorum. Hormonlarım Çok Çalıştığı İçin Üç Günde Bir Kulaklarımdaki Tüyler Uzuyordu. Çareyi Lazer Epilasyon Yaptırmakta Buldum.'

'KARİZMATİK OLMAYA ÖZEN GÖSTERİRİM. HER ERKEK GİBİ BELLİ ÖLÇÜLERDE BAKIM YAPTIRIRIM. İDDİA EDİLDİĞİ GİBİ YÜZÜMDE BOTOKS YOK. KIRMIZI URFA BİBERİ YİYEREK SAĞLIKLI VE ZİNDE KALIYORUM. HORMONLARIM ÇOK ÇALIŞTIĞI İÇİN ÜÇ GÜNDE BİR KULAKLARIMDAKİ TÜYLER UZUYORDU. ÇAREYİ LAZER EPİLASYON YAPTIRMAKTA BULDUM.'

Adalet Hanım hâlâ eşimdir

Ben resmi nikahı sadece Adalet Hanım'la yaptım. Altı yıl evli kaldım, sonra da boşandım. Ama halen Adalet Hanım, Allah katında dini nikâhlı olarak benim eşimdir. Ahmet'in anasıdır. O benimle evlendi. Çocuğunun başında oturdu, aslanlar gibi onlara baktı. Her ay aylığı, altına da arabası gider. O bir yana, dünya bir yanadır. Onun yeri benim dünyamda farklıdır. Boşanmamız da çok basit bir şey yüzünden oldu. Yoksa evliliğimiz devam ederdi.
http://www.grup-hepsiciler.forumn.biz

TATLISES'TEN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası