Emo.Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk emoların buluştuğu tek adres

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

tom ve bill iLkLeri..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Admin
Admin
1 2
qmze
3 4

Rep Puanı:684 Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 684 Nerden : Kişisel İleti : EmocuYuz Biz!
tom ve bill iLkLeri.. Vide
MesajKonu: tom ve bill iLkLeri.. tom ve bill iLkLeri.. Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 8:24 pm

TOM^UN İLKLERİ

İlk Öpücük :

11 yaşımdaydım ve bunu gerçekten iğrenç buldum . Kesinlikle kötü bir anı bu .

İlk Kız Arkadaşın :

12 yaşımdaydım , ilişkimiz 2 seneden biraz fazla sürdü . Geriye bakınca o yaş için çok uzun buluyorum bu ilişkiyi .

İlk Seferin :

İlk öpücüğüm gibi ilk cinsel ilişkimde bir felaketti . Benim şu ilk kız arkadaşımlaydı , hazır değildik .

İlk sigaran :

Bill ve ben 10 yaşındaydık (maşallah yani.. öldürmeyin kendinizi siz bize lazımsınız: ( ) Bir ormanın ortasında inşa ettiğimiz kulübede gizlice içmiştik .

İlk Sarhoş Olman :

Arkadaşlarla toplandığımız bir gün ..

İlk Polis Olayın :

O gün Georg ve diğer arkadaşlarımlaydım ve biz bir parkın ortasında ateş yakmaya çalışıyorduk . Tabii ki bu kesinlikle yasaktı . Ateşi canlandırmak için deodarant şişeleri attık ve sonuç patlayıcıydı . ( ) Polis hemen geldi . Kaçmaya başladığımız o panik anı sırasında olayla hiçbir alakası olmayan zavallı Bill görüldü .En sonunda ise yakalanan oydu .

Son yumruğun :

Bilgisayarıma ... Bazen bir dosya açılmak için fazla zaman harcayınca sabrımı kaybediyorum ..
Bir kızda ilk baktığın şey :

Gözler ..

BILL^IN İLKLERİ

İlk öpücük :

Tom'la aynı kızla oldu , yani bizim şehrimizin civarındaki tek tatlı kız . Ve aynı onun gibi bende bundan nefret ettim . Sanırım kimse ilk öpücük konusunda güzel bir anı saklamıyor , ben böyle bir izlenim edindim .

İlk Kız Arkadaşın :

İlk öpücüğümden az zaman sonra karşılaştım onunla . Benden daha büyük bir kızdı ve birkaç ay birlikte olduk .

İlk Sefer :

Bu konuşmamayı tercih ettiğim çok özel bir şey .

İlk Sigaran :

Bu da Tom'laydı . Sanırım 10 yaşlarındaydık . Sigara içmek için ormanın içine saklanmıştık . Tütün ve dumanın tadından iğrenmiştik bu yüzden bu deneyimi bir daha hiç tekrarlamadık

İlk Polis Olayın :

O gün kesinlikle sağduyu bölümünde bir eksiğim vardı ve tabii özellikle şans konusunda . Tom ve birkaç arkadaşı onlar “Poliss , Poliss” diye bağırarak koşarken farkettim ve onlara katıldım Panik tarafından ele geçirilince nedenini bile bilmeden bende onlarla kaçmaya başladım . Ve Polisin yakaladığı ben oldum . Daha sonra öğrendim ki bir parkın güzel bir yerinde ateş yakmışlardı . Ailem beni komiserlikten almaya geldi ve hiçbir şeyden yükümlü tutulmadım .

Kızlarda öğrenmek istediğin bir sır :

Neden hep tuvalete iki kişi gittiklerini anlamıyorum

Bir kızda ilk baktığın yer :

Gözler

tom ve bill iLkLeri..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası