Emo.Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk emoların buluştuğu tek adres

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Haddinden FasLa öLüydü..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Admin
Admin
1 2
qmze
3 4

Rep Puanı:684 Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 684 Nerden : Kişisel İleti : EmocuYuz Biz!
Haddinden FasLa öLüydü.. Vide
MesajKonu: Haddinden FasLa öLüydü.. Haddinden FasLa öLüydü.. Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 6:30 pm

Tutamıyorum artık içimde.şu lanet olası dünyada neden kısır döngüler oluyor,dönüp dolaşıp hayat tarafından bilmem kaç kere tevacüze uğruyorum.lanet ediyorum bazen herşey yük oluyor bana.gülüyorum,herşey iyi gibi gözüküyor ama sadece gözükmekle kalıyor.sanki oyunun kuralları konu ben olunca değişiyor,şah-mat oluyorum

Hiç hesaplaştınmı kendinle
Sadece geçerli mutlu olan,ruhunu teslim edemeyip...
Sıkışan ruhunun çıkardığı o acı ve korkunç sesleri dinledin mi sen.
Ben dinledim hemde saatlerce..
Gözlerimdeki yaşlar...kırmızı kırmızı aktı saatlerce...

Haddinden fazla geceydi
Haddinden fazla karanlıktı hava
Gözünün önünü göremediği o zifiri karanlıkta düşmemeye çabalayarak yürüdü...Amacı yoktu...Derdi fazla...
Haddinden fazla sessizdi sokaklar...
Sessizliği dinlemeye koyuldu yolda yürürken...Güzel bir şarkıydı bu...Ses tellerini düğümleyerek eşlik etti şarkıya...Çığlık çığlıya...
Haddinden güçlüydü rüzgar...
Saçları gözlerinin önüne uçuştu.Ellerini cebinden çıkarmadan yürüdü...Gözleri kapalı olsa dahi,zaten karanlıkta fazlasıyla kördü...
Haddinden fazla kanlıydı ilerideki kavga...
Kimsenin işine karışmadığına göre,onla alakası da yok demekti.Siyahından taviz vermeden geçti gitti yanlarından...Adam silahı diğerine doğrultmuştu zaten çoktan..
Haddinden fazla hızlıydı kurşun...
Yolunu şaşırmıştı,ama atasözlerini bozmak olmazdı...Kimseye adres sormazdı...Hızla hedefi 1cm arayla sollayıp ilerideki ilk engele doğru uçtu...Saçları rüzgardan gözlerini kapamış,elleri cebinde ilerleyen adama saplandı...

Haddinden fazla ölüydü artık o...
Bir cesede de ancak bu yakışırdı...
http://emo-tr.yetkinforum.com

Haddinden FasLa öLüydü..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası