Emo.Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk emoların buluştuğu tek adres

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GOTHC YZILAA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Admin
Admin
1 2
qmze
3 4

Rep Puanı:684 Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 684 Nerden : Kişisel İleti : EmocuYuz Biz!
GOTHC YZILAA Vide
MesajKonu: GOTHC YZILAA GOTHC YZILAA Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 6:30 pm

Kîn døLuyum "KAN" kuSuyøRum.
KînîmLê yâ$âyîp NêfRêt'îmLê õLêcêkSîñ.
NêfRêt êtmêk ß1r SâñãttIr! NêfRêtîmSîñ.
Sankî Umudun qøkLêrinde Siradan ß1r întîharîm!
Dün Senin îcîn ß1r kuRßan keStim haLâ ßîLêkLêrîmdên "KAN" Lar akIyøR!
SénSizLigé kéStîm ßiLékLérImI kIrmIzIya ßoyadIm KaranLIqI !
kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?
ß1r yaLnîzLîktî hâykîrî$îm hêpînîz'my Sâqîrdînîz?
îLîkLêrîmdê ' ky îLîkLêrîmê îLîkLîyêmêdîm Sêny.
îkîLémLéRîmîn SønSuz ßø$Luqunda qidip qeLîyøRdum.. vé Sén SatirLarima ß1r véßa qißi ßuLa$maya dévam édiyørdun.
Kàrànlik`làr à sordum Sêñy.
SênînLê; întîhâRîn e$îqîndê, jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz
Sâdêcê ß1r ßâkî$ îcîn êRtêLêdîm întîhâRimi.
GêcêLêr Yêtmîyør GûndûzLêrîmîdé Kârârtîn
Hêr yêr RênkLî øLSâdâ "KARANLIK" tâ nê qørêßîLîrSîn'ky?
her$ey ß1r nefeSLik cani øLan iSkamßiL kaqitlarindan yapiLmi$ øyuncak ß1r ev qibiydi.
Anlatamadigim birseyler var, hep baska baharlara biraktigim. Ucurumlari tam a$arken kiriliyor kanatlarim.

Ufuktâ ßîtîyøR yûZùn wê bâ$kâ ß1r qõkyûzû bâ$LîyøR køm$u êLLêrdê SârmâLânîyørSun ñê kâdâr õwûLSên âz
"Avazim cîktîqî kâdâr SuSuyøRum".

Kan kaybedîyør hayatîm.Can cekîsîyør hayeLLerîm.Yasamak zør geLîyør artîk bana.Nerde hata yaptîm dîye dùsùndùkce batîyør her Lîmanda gemîLerîm.Gîdîyørum."ya$amak îstemem artîk aranîzda".yanLîs hayat Døgru yasanmaz.

VarLîğînda yøkLuk yøkLuğunda bekLentîLerîn en zehîrLîsî.Sana îse renkLerîn en køyusunu yøkLuğumu bîrakîyørum.Sana sadece sevgîmîn en sîyahînî bîrakîyørum.
Ya$amLa ölüm Arasindaki ø ince cizgide Cambazlık Yapıyorum Bu Aralar.Ayagım Kayınca cigliklar Düzgün yürüyünce ise alkıslar kopuyor biryerlerden!

ÔLümün ø âcî sessîzLîgî ßîr Cânİ edâsîndâ dâmârLârîmdân âkîp gecîyør.dâLgâLî ßîr yâkârî$ cînLîyør kuLâkLârîmî cîLdîrmî$câsînâ ve ßen kanîyørum dâmLâ dâmLâ.sînîrsîzLîgâ ßâkîyørum ve sønsuzLuktâ ÔLüyørum.
Yûrûdûqûm kâLdIrImLârdã duRuyøRum.

AqLIyøRum we têk tèk îtîrâf êdîyøRum cîñâyêtLêRîmî.LuzumSuz b1r "KAN" âkîyør dâmârLârîmdãñ.Hêr$êy ñé kádàr kIrmIzI we ñê kâdâr ãñLâmSIz.DøkuñãmîyøRum îcîmdê'ky cêSêtLêrê wê qømdûqùm yêRLêRîñî ßuLâmîyørum.

òLùmùn aci sesi her an kuLakLarimda.ßir cani edasiyLa aLirken canimi azraiL.gùLùmsùyørum ßen kørkmadan.neden ne icin kørkmaLiyimki¿kayßedicek neyim var¿ arkamdan ùzùLùcek agLiyacakLar¿hayir hayir.ßen òLùmden kørkmuyørum.neden kørkayimki"ßen zaten døgarken òLmùsùm"

Senli cümlelerin sonunu getiremiyorum.İçinde olduğun her gülümseme virgül olsun.Kimse noktalamasın seni.Sesini duymak için nefes almadan koşuyorum.Ve çaresizim.İsmin baş harfi gibi.4 yönü olan bir yoldayım.Ne halt edicem bilemiyorum.

Hêr qêcên qùñ ßîrâz dâhâ âcîyør câñîm. hêr qêcêñ qùñ ßîrâz dâhâ Kan kâyßêdîyør hâyâLLêrîm.Su âLâñ b1r qêmî mîSâLî hêr qêcêñ qùñ yâwâ$ yàwá$ ßâtîyøRum.Tâyfâm yøk, yøLcum yøk.qêmîyLê ßîrLîktê ßâtîcâk hîcßêr$êyîm yøk.Ñê hâyêLLêrîm ñê umudum ñè dé yârIñLârIm.

Kacmak istersin hayattan.tek basina yasamak karanLikLarda.yapamazsin.birakmazLar pesini.ønLar køvaLadikca sen kacarsin.nereye øLdugunu biLmeden.bir gùn kazanicam diye inad edersin.kazanamazsin.sønunda yeniLir; hayatLar icinden hayat secersin.sebebsizce ya$arsin õLmek isterken deLice.

Bir gün anlayacaksın beklemenin de ise yaramadığını bir yere ulaşmadığını.Arkana dönüp bak†ığın da yine ayni duvarı göreceksin.Hiç ilerlememişcesine kendini kandırdığına o zaman inanacaksın. "Geleceğim 1 qün" diyenler gelmeyecek hiç ya o çok uzakta olacak ya da sen ulaşılmaz bir yerlerde.

gün ve gün agliyor icimdeki cocuk.gün ve gün kan kaybediyor.Yok oldukca icimde eriyor hayellerim.ne yapmaliyim bilmiyorum.tüm renkler siyah benim icin artik.ne yapsam renkli yasayamiyorum.

Kan görmek istiyor gözlerim.ya akmalı benden yada akıtmalıyım biryerlerden.ölüm istiyor bedenim.ya ölmeliyim yada öldürmeliyim ruhsuz bedenleri.Ciqlik istiyor kulaklarim.ya amali derinden yada attirmali derinlerden.

Ge¢í¢í âsmâ béní.kâLící ôLdúr.bøynumun ízí kâLsín yúrégínín ípíndé..
- Karanlık şart koşmuş yalnızlığı bana, aynama baktım yine kimse yok.Bi kız var sadece ve birkaç su damlası..Dökülür yere kırmızı kan soğukta.. kimin umurunda???

- Kendime zarar verdim acı duymadım...2 karar verdim ama başaramadım.Birisi ölmekti bocaladım olmadı.. Birisi yaşamaktı yaşayamadım....

- Kussam kaç intihar çıkar içimden,kessem kaç anlayamadıklarınız akar bileklerimden...

- Aslında söylediklerimden çok sakladıklarımda gizliyim..Siz en iyisi beni anlamak için konuştuklarımdan çok sustuklarımı dinleyin...

- Ben cesaret içinde sıkışmış bir korkak,özgürlük arasında hapsolmuş bir tutsağım...

- Kan kaybediyor hayatım,can çekişiyor hayallerim.Yaşamak zor geliyor artık bana.Nerde hata yaptım diye düşündükçe batıyor her limanda gemilerim,gidiyorum.. Yaşamak istemiyorum artık aranızda...

- Kan görmek istiyor gözlerim ya akmalı benden yada akıtmalıyım biyerlerden
Ölüm istiyor bedenim ya ölmeliyim yada öldürmeliyim ruhsuz bedenleri
Çığlık istiyor kulaklarım ya atmalıyım derinden yada attırmalıyım derinlerden...

Şırıngayla ruhumu
Uyuşturduğum wakit;
Siyahlara bürünmüş gözlere
Ölüm şiirleri yazdım
Ben ne kadar mahkumsam karanlığa
Benim dünyama girdiğin wakit
Acıların yol gösterdiği
Ruhun zindan edildiği
Bir kabustasın...
Şafak pek uğramaz buralara...unutma!

bir öncesi olmadığı gibi
bir sonrası da yok
siyah-beyaz,ölüm-yaşam
arada bir çizgi yok
yaşadığım her gün ölüyorum
öldüğüm her gün ise
gerçekten yaşadığımı
hiç bir şey hissetmediğimi
gecenin koyuluğunda
huzur bulduğumu farkediyorum

Neydi içimdeki karanlığın adı? Her zaman içimde bir yerlerde siz
görmeseniz de… İçim kararıyor… Özenle yaptığım tek şey sonumu
hazırlamak…

İçimdeki karanlığı büyütüyorum herkesten gizleyerek… Uzaklaşsanız
da benden, dokunmasanız da içimdeki karanlığa anlamalısınız beni,
içimdekileri. Karanlık… Gittikçe büyüyorlar içimde ve ben dur
diyemeyecek kadar yorgunum onlara… Katlanamıyorum size anlamıyor
musunuz? Hiçbir şey sandığınız kadar kolay değil hem de hiçbir şey…

Açtığınız boşluğu saklamak için kendimden, daha büyüğünü
yaratıyorum içimde… Ne alaycı biriyim aslında nede acımasız… Sadece
anlıyorum çoğu şeyi hatta sizin anlamadıklarınızı bile… Bu yüzden belki
de yaptıklarım, yapacaklarım

Her şeyin kurtuluşu açık aslında… Kimse yokken uçmak… Her şeyin
sonu hayatın, acının, benim… Karanlık beni çağırıyor içine… Tutunacak
dallarımı çoktan kırdınız… Gidiyorum… Gökyüzünde her şey farklı… Her
şeyin sonu geliyor benimde…

Neydi içimdeki karanlığın adı? Ölüm mü?
http://emo-tr.yetkinforum.com

GOTHC YZILAA

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön